Mistr/mistrová

Kovoplast

Místo práce
Závodní, 687 25 Hluk, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
07.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

popis pracovního místa:plánování výroby,koordinace a řízení provozu,kvality a efektivnosti výroby,udržování a zlepšování systému řízení jakosti ISO TS,optimalizace výrobních procesů,motivace a řízení podřízených pracovníků,zodpovědnost za ekonomické výsledky
specializace:vzdělání technického směru,praxi v řízení výroby pro automobilový průmysl-výhodou,zkušenosti se vtřikováním plastů-výhodou,zkušenosti s vedením cca 40 zaměstnanců,aktivní znalost anglického jazyka-výhodou,znalost norem ISO TS 16949,motivovanou osobnost,proaktivní s přirozenou autoritou

Zaměstnanecké výhody, benefity

nabízíme:zajímavé platové podmínky,mobilní telefon,závodní stravování,vysokou míru seberealizace

Informace o náboru

uchazeči mají zaslat životopis na email

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kovoplast, v.d., Hluk je soukromou výrobní společností, právní formou výrobní družstvo. Výroba kovových a plastových dílů pro automobilový, stavební, spotřební, zdravotnický, elektrotechnický a strojírenský průmysl. Vlastní konstrukce a nástrojárna umožňuje vývoj a odzkoušení lisovacího nástroje, nebo vstřikovací formy tak aby umožňovaly další plynulou výrobu kvalitních kovových i plastových dílů. Kvalitu zaručujeme vedením celé společnosti dle norem ISO:9001 a ISO TS 16949. Jsme kvalitní a osvědčený výrobní partner s dobrými cenami, kvalitou a vstřícností vyhovět zákazníkovi v jeho náročných požadavcích.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2800241  Datum zveřejnění: 7.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou