Frézař

KOVOVÝROBA - Beránek s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lidická 201, 471 25 Jablonné v Podještědí, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-22
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz (72232)

Pracoviště a kontakty

Firma:KOVOVÝROBA - Beránek s.r.o., IČ 03801179
Pracoviště:KOVOVÝROBA - Beránek s.r.o.-002, Lidická 201, 471 25 Jablonné v Podještědí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-22
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: praxe min. 3 roky, používání nástrojů a měřidel, min. vyučení ve strojírenském oboru, výborná znalost výkresové dokumentace, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost za kvalitu výrobků, samostatnost. Platové ohodnocení dle praxe. Životopis prosím posílejte na email, budeme Vás kontaktovat, popř. se hlaste nejdříve telefonicky (v době od 8.30 hod. do 18.00 hod.).

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 9352530772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou