Asistentka - administrativní pracovnice

KP - real CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Lidická 74, 412 01 Litoměřice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:KP - real CZ s.r.o., IČ 25465198
Pracoviště:KP - real CZ s.r.o., provozovna Lidická ul., Litoměřice, Lidická 74/8, Litoměřice-Město, 412 01 Litoměřice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Lidická č. p. 74/8, Litoměřice - Město, 412 01 Litoměřice 1
Realitní kancelář REALITY11 Litoměřice
Náplň práce:
- poskytování veškerého administrativního zázemí pro jednatele a realitní kancelář
(příprava podkladů, tištěných nabídek, komunikace s klienty a úřady)
- obhospodařování realitních, inzertních a internetových serverů a www stránek
- zajišťování internetové i tištěné inzerce
- zakládání veškerých došlých telefonních a emailových klientských poptávek
- práce s účetními doklady - fakturace, docházka, kniha jízd, evidence příjmů a výdajů atd.
- různorodé vyhledávání na internetu
- komunikace s účetní
- práce na internetu s katastrem nemovitostí, obchodním rejstříkem, insolvenčním rejstříkem, územními plány, cenovými mapami, inzercí apod.
- práce s inzercí především na realitních serverech
Požadujeme:
- znalost práce s účetními doklady - fakturace, docházka, kniha jízd, evidence příjmů a výdajů atd.
- schopnost komunikace se zákazníky,
- samostatnost, důslednost, iniciativu, pečlivost
- min. SŠ vzdělání s maturitou, výborné komunikační schopnosti
- velmi dobrá znalost práce na PC, Microsoft Office (Word, Excel, příp. Powerpoint), poštovní Microsoft Outlook
- ochota a schopnost učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu
- znalost základů účetnictví výhodou
Nabízíme:
- různorodou a samostatnou práci v malém kolektivu
- práce na HPP, možno i částečný úvazek
- po zapracování a dlouhodobě dobrých výsledcích možno fin. prémie, dovolená navíc, stravenky, zvýšení platu.
- možnost přechodu na pozici realitního makléře
Způsob kontaktování zaměstnavatele: prosíme strukturovaný životopis s fotografií na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-01-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 11946960769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou