Telefonní operátor

KP Recruitment s.r.o.

Okres Benešov, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov, Okres Hradec Králové, Okres Česká Lípa, Okres Liberec, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Karviná, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Pardubice, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Domažlice, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Praha - západ, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Zlín, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.08.2014
Mzdové podmínky (brutto)
5000 - 10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolupracovníka pro telemarketing.
Zadání:
Telefonicky nabízet firmám velmi zajímavou jazykovou pomůcku pro výuku angličtiny.
Je třeba jednat na úrovni se zástupci firem, kteří mají na starost vzdělávání zaměstnanců.

Předpoklady:
Min. SŠ vzdělání
Schopnost telefonicky vystupovat na velmi dobré úrovni.
Schopnost jednat s top managementem firem.
Schopnost navázat patřičný vztah se zákazníkem a přesvědčit.
Předchozí praxe výhodou.

Co nabízíme:
Možnost práce z domova, 2 – 3 hodiny denně.
Možnost profesního růstu, možnost navýšení výdělku.
Hodinová mzda + provize z úspěšných akvizicí.
Zaškolení, dlouhodobá spolupráce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce z domova
Úhrada telefonních hovorů
Hodinová mzda
Odměna za sjednané schůzky - provize
Můžete pracovat v rámci celé ČR - jen je nutná jedna návštěva u nás v Praze, kde Vás zaškolíme

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Společnost zajišťující jazykové vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1829474  Datum zveřejnění: 9.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 5000 - 10000 Kč/měsíc