Pracovníci obchodního oddělení

KRAJCAR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hranická 370, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:KRAJCAR, s.r.o., IČ 26817471
Pracoviště:KRAJCAR, s.r.o. 02, Hranická 370, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍCI OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
POŽADUJEME: střední školu s maturitou (obchodní nebo technický obor), znalost MS Office, komunikativní dovednosti, profesionální vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B. Samostatnost a schopnost zorganizovat si čas, ochotu cestovat.
NÁPLŇ PRÁCE: podílení se na růstu obchodní části společnosti, kvalitní servis a poradenství stávajícím i potenciálním klientům.
NABÍZÍME: zázemí silné rostoucí společnosti s dlouholetou tradicí. Komplexní zaškolení, auto, mobil, tablet. Platové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům. Možnost prodloužení doby určité. Nástup možný ihned.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12434820717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou