Odborný rada (právník/čka)

Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě (MPSV)

Místo práce
Na Bělidle 724, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení (26199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě, IČ 71009167
Pracoviště:Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě,, Na Bělidle 724/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Na Bělidle 724/7, Moravská Ostrava

Zájemci o místo doručí požadované dokumenty (včetně adresy a tel. kontaktu) na adresu: KHS MSK se sídlem v Ostravě, odd. personální a dokumentační, Na Bělidle 724/7, 702 00, Ostrava nebo elektronicky (se zaručeným el. podpisem) na adresu [email protected] nebo osobně na podatelnu KHS MSK v Ostravě nejpozději do 31. března 2017.

Případné dotazy k uvedené pozici: Jaroslav Dembiňák tel. 595 138 141, ředitel odboru
správního.
V případě písemného předložení žadatel označí obálku: „Neotvírat VŘ 007 ZP Právník“

Zasláním výše uvedených materiálů žadatel stvrzuje, že údaje uvedené v žádosti a přílohách jsou pravdivé, aktuální a úplné. Dále žadatel zasláním výše uváděných materiálů, v souladu s ustanovením § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasí s tím, aby jeho osobní údaje, které tímto v rámci tohoto výběrového řízení poskytuje, byly zpracovávány pro účely výše uvedeného výběrového řízení.
Pokud uchazeč v rámci motivačního dopisu nepožádá o vrácení zaslaných materiálů, budou tyto po ukončení výběrového řízení skartovány. Náklady spojené s účastí ve výběrovém řízení hradí uchazeč.

Ředitelka Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě v návaznosti na § 178 odst. 1
písm. c) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo obsazované v režimu zákoníku práce:

• druh práce: odborný rada (právník)
• místo výkonu práce: Ostrava
• pracovní poměr: na dobu určitou (zástup za zaměstnance z důvodu mateřské/rodičovské dovolené)
• pracovní úvazek: 1,00 (40 hodin týdně)
• předpokládaný den nástupu do pracovního poměru: od 1. dubna 2017 nebo dohodou
• zařazení služebního místa: 11. platová třída
• příklad vykonávaných činnosti: výkon komplexních právních činností v rámci orgánu ochrany veřejného zdraví

Požadujeme:
• ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu na právnické fakultě v ČR (právo a právní věda výhodou)
• praxe v oblasti právní výhodou,
• znalost příslušné legislativy (oblast ochrany veřejného zdraví, správní řízení, kontrolní řád),
• uživatelská znalost MS Office, internetu;
• zkušenost s elektronickou spisovou službou výhodou,
• dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, časová flexibilita,
• trestní bezúhonnost,
• aktivní řidič/ka (oprávnění sk. B)

Dokumenty, které žadatel předloží:
• motivační dopis
• strukturovaný profesní životopis,
• výpis z Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců v den podání žádosti),
• kopie diplomu o dosaženém vzdělání,

Služební místo obsazované v režimu zákoníku práce na dobu určitou (zástup za mateřskou, rodičovskou dovolenou na dobu cca 3 let). Pouze osoby s dokončeným magisterským vzděláním v oboru právo a právní věda. Bližší informace a specifikaci k nabízenému místu naleznete na www.khsova.cz

Zaměstnanecké výhody:
dovolená 5 týdnů, příspěvek z FKSP.

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12019490773

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B