Asistenti ochrany veřejného zdraví / hygiena předmětů běžného užívání

Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze (MPSV)

Místo práce
Dittrichova 329, 120 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti ochrany veřejného zdraví (32570)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze, IČ 71009159
Pracoviště:Dittrichova 329/17, Nové Město, 120 00 Praha 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo práce: Dittrichova č.p. 329/17, Praha 2
tel.: 736 521 365, e-mail: [email protected]
Vyhlašujeme výběrové řízení na obsazení volného místa:
Referent/ka pro ochranu a podporu veřejného zdraví v oddělení hygieny předmětů běžného užívání

Požadavky na uchazeče:
- VOŠ/VŠ (chemický, hygienický směr apod.)
- dobrá znalost práce na počítači (Word, Excel, Outlook)
- řidičský průkaz skupiny B
- schopnost týmové spolupráce
- pečlivost, spolehlivost
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- schopnost samostatné analýzy problému
- ochota učit se novým věcem
- praxe na obdobné pozici výhodou
- čistý trestní rejstřík

Popis práce:
- výkon státního zdravotního dozoru nad bezpečností výrobků v oblasti předmětů běžného užívání
- šetření podnětů spotřebitelů, provádění odběrů vzorků
- příprava podkladů pro plnění úkolů oddělení
- provádění evidence spisové agendy oddělení

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup státní zaměstnankyně na RD za podmínek § 178 zákona o státní službě)
- pracoviště v atraktivní lokalitě v centru Prahy
- platové zařazení dle NV č. 304/2014 Sb. (systemizované služební místo)
- zajímavou práci v moderním úřadu veřejné správy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování formou stravenek
- po zapracování osobní příplatek
- pružnou pracovní dobu

Předpokládaný nástup: 1. listopadu 2016 / dohodou
Bližší informace o této pozici Vám poskytne ředitel odboru hygieny výživy a PBU Ing. Michal Novotný na telefonním čísle 736 521 365; zájemci, posílejte své životopisy nejpozději do 27. října 2016 na emailovou adresu: [email protected].

Zasláním Vašeho životopisu na Krajskou hygienickou stanici Středočeského kraje dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších přepisů, a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11607350771

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně