/hygiena předmětů běžného užívání/

Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze (MPSV)

Místo práce
Dittrichova 329, 120 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti ochrany veřejného zdraví (32570)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze, IČ 71009159
Pracoviště:Dittrichova 329/17, Nové Město, 120 00 Praha 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze, Dittrichova 17, Praha 2
Způsob prvního kontaktu: telefonicky na č. 736 521 365 nebo e-mailem:[email protected]
Kontaktní osoba: Ing. Michal Novotný
Upřesňující informace: REFERENT/KA OCHRANY A PODPORY VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ V ODDĚLENÍ HYGIENY VÝŽIVY PRO OKRES KOLÍN
POPIS PRÁCE :
- výkon státního zdravotního dozoru nad dodržováním požadavků stanovených právními předpisy k ochraně veřejného zdraví v oboru hygieny výživy a předmětů běžného užívání
- práce s informačním systémem HVY a spisovou službou
- výkon činnosti dotčeného správního orgánu v oblasti ochrany veřejného zdraví
- pracovní úkony spojené s agendou oddělení
POŽADUJEME :
- SŠ s maturitou/VOŠ (DiS.) zdravotnického, potravinářského nebo příbuzného zaměření
- řidičský průkaz skupiny B
- čistý trestní rejstřík
- schopnost týmové spolupráce
- pečlivost, spolehlivost
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- schopnost samostatné analýzy problému
- ochota učit se novým věcem
- praxe na obdobné pozici výhodou
NABÍZÍME :
- zajímavou práci v moderním úřadu veřejné správy
- pracovní poměr na DOBU URČITOU za podmínek § 178 zákona o státní službě (zástup státního zaměstnance po dobu jeho rodičovské dovolené)
- platový tarif dle přílohy č. 4 nařízení vlády č. 304/2014 Sb. (9. platová třída)
- po zapracování osobní příplatek podle pracovních výsledků
- příspěvek na stravování formou stravenek
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
NÁSTUP :
- ihned/dohodou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY :
Bližší informace o této pozici Vám poskytne ředitel odboru Ing. MICHAL NOVOTNÝ na telefonním čísle 736 521 365, zájemci mohou posílat své profesní životopisy v ČJ NEJPOZDĚJI DO 19.12.2016 na e-mailovou adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11834400708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz, sk. B