Hledáme lékaře s licencí pro katetrizační laboratoř

Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Husova 357/10, 46001 Liberec I-Staré Město, Liberecký kraj, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona 95/2004 Sb. v platném znění
- specializovanou způsobilost v oboru kardiologie
- licenci ČLK pro invazivní diagnostickou a intervenční kardiologii
 občanskou a morální bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavou práci na pracovišti, které patří v počtu prováděných koronárních
intervencí mezi 5 největších v ČR
- vysokou dostupnost specializovaných diagnostických a terapeutických postupů – IVUS, FFR, rotablace, perkutánní léčba CTO
- podporu dalšího profesního rozvoje
- benefity: 25 dní dovolené, výhodné tarify pro mobilní volání, příspěvek na
stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Informace o náboru

V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis nejpozději do 10. 8. 2017 na adresu: Krajská nemocnice Liberec, a.s., Ing. Štefan Nebus, vedoucí oddělení řízení lidských zdrojů, Husova 357/10, 460 63 Liberec 1, email: [email protected]. Bližší informace o nabízením místě rád poskytne MUDr. Rostislav Polášek, přednosta
Kardiologického centra ([email protected] 420 481 442 632).
Bližší informace o nabízením místě rád poskytne MUDr. Rostislav Polášek, přednosta Kardiologického centra ([email protected] 420 481 442 632).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

* Cílíme na nejvyšší stupeň zdravotní péče cestou akreditovaných center
* Multidisciplinární přístup je standardem na všech úrovních péče o pacienta
* Spolupráce oborů nám umožňuje pořizovat moderní přístroje

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3118369  Datum zveřejnění: 3.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou