Technik realizace staveb

Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Chebská 282, 356 01 Sokolov, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
15120 - 22750 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici provozní (31126)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace, IČ 70947023
Pracoviště:Chebská 282, 356 01 Sokolov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 15120 do 22750 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob kontaktu uchazeče: P O D Á N Í M P Ř I H L Á Š K Y

Požadujeme:
- ukončené vzdělání na střední škole stavebního směru (podmínkou je maturita a výhodou VŠ)
uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
- znalost čtení v projektových stavebních dokumentacích včetně orientace v rozpočtech
staveb. prací
- znalost stavebního zákona a zákona o veřejných zakázkách
- ŘP skupiny B, morální a občanská bezúhonnost

Osobní předpoklady: svědomitost, důslednost, samostatnost a komunikativnost

Náplň práce:
- zajišťování realizace investičních akcí včetně provádění technického dozoru investora
v průběhu realizace investic, příprava a zpracovávání podkladů pro veřejné zakázky,
zajišťování a vyúčtování dotací.

Plat je stanoven dle zákona č. 262/2006 Sb. a dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., v platném znění. Funkce je zařazena do platové tř. 10 (základní plat: 10. tř. od 15.120,-Kč do 22.750,- Kč), plat. stupeň dle započítané praxe, osobní příplatek po zkušební době.

Předpokládaný nástup: od 1. 4. 2017, popřípadě dle dohody

Místo výkonu práce: budova KSÚS KK, p. o., Chebská 282, 356 04

Podání přihlášky:
- přihláška musí být podána v písemné formě, na podatelnu organizace, případně doručena
poštou na níže uvedenou adresu v termínu do 20. 2. 2017.

Výsledek výběru bude uchazečům sdělen písemně.

Náležitosti písemné přihlášky:
" název pracovního místa (o které se uchazeč uchází)
" jméno, příjmení, titul, datum narození uchazeče
" kontaktní adresa pro doručování
" telefonický kontakt
" datum a podpis uchazeče

Doklady, které uchazeč připojí k přihlášce:
" strukturovaný profesní životopis
" předložení kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (originál dokladu bude
předložen před nástupem)
" další doklady, které se týkají odborné způsobilosti zájemce

Informace na telefonním čísle:
352 356 102 - Žáková Zuzana PO - PÁ od 7.00 do 14.00 hod.

Adresa pro podání přihlášek: Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace, Sokolov, Chebská 282, PSČ 356 04

Poslední změna:2017-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 12094000741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou