Ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství

Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace (MPSV)

Československé armády 4805, 466 05 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace, IČ 70946078
Pracoviště:Krajská správa silnic Libereckého kraje - pracoviště Jablonec n.N., Československé armády 4805/24, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2015-01-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍK INVESTIČNÍHO ODDĚLENÍ - INVESTIČNÍ REFERENT
Platové zařazení:

9. - 10. platová třída dle nařízení vlády č.564/2006 Sb.
platový stupeň dle započitatelné praxe a dosaženého vzdělání

Kvalifikační předpoklady: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání obor stavební nebo dopravní

Charakteristika vykonávané činnosti:

příprava nebo realizace investic menšího rozsahu nebo částí velkých investic
zpracování návrhů investičních plánů
provádění stavebního dozoru

Jiné požadavky:

praxe v oboru dopravního stavitelství
výborné organizační a komunikační schopnosti, samostatnost
znalost zákona č.13/1997 Sb. o pozemních komunikacích, zákona č.183/2006 Sb. o územním plánování
a stavebním řádu (stavební zákon)
alespoň částečná znalost zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách
dobrá znalost práce na PC (MS Office, prostředí Windows)
řidičský průkaz skupiny B
Způsob podání přihlášky:

Vyberte jednu z možností zaslání s t r u k t u r o v a n é h o ž i v o t o p i s u:
1. Elektronickou cestou na e-mail: [email protected]
2. Písemně na adresu Krajská správa silnic Libereckého kraje, personální oddělení
Československé armády 4805/24, 466 05 Jablonec nad Nisou

Do předmětu zprávy prosím uvést výběrové řízení a název pracovní pozice!

Poslední změna:2014-12-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 8205240768

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání