Správce it

Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
České mládeže 632, 460 06 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (25220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace, IČ 70946078
Pracoviště:Krajská správa silnic Libereckého kraje-001, České mládeže 632/32, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: pracoviště Liberec
Platové zařazení:
- 9. - 10. platová třída dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., dle dosaženého vzdělání
- rozpětí základního platu od 15 000 Kč do 20 000 Kč dle započitatelné praxe
- osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity
Kvalifikační předpoklady:
- ÚSO nebo VOV vzdělání technického směru, praxe v oboru min 2 roky
Charakteristika vykonávané činnosti:
- zajišťování správy systému informačních a komunikačních technologií v organizaci
- metodické usměrňování uživatelů, definování jejich problémů a následné řešení
- HW a SW poradenství zaměstnancům organizace (uživatelská podpora)
- kontrola dostupnosti služeb, řešení provozních problémů se všemi účastníky spravovaného systému, například se správou operačních systémů, síťového prostředí, případně s externími dodavateli
- správa pracovních stanic a periferií (tiskárny, scannery, monitory,…)
- instalace HW a SW, jejich údržba a aktualizace, doplňování spotřebního materiálu
- zajištění provozní bezpečnosti pracovních stanic a firemní sítě, filtrace a ladění provozu elektronické pošty
- správa vnitrofiremní politiky řízené doménovým řadičem a správa služeb s ní spjatých, webové stránky
Jiné požadavky:
- dobrá znalost práce na PC (MS Office, prostředí Windows)
- znalost programu GINIS výhodou
- aktivní přístup k práci, asertivita, loajálnost
- řidičský průkaz skupiny B
- zkušenosti se správou virtuálního prostředí VMware,
- zkušenosti se správou systému VEEAM
- zkušenosti se správou MS Windows server 2012 a vyšší
- zkušenosti se správou MS SQL 2008R2 a vyšší
Předpokládaný termín nástupu: leden 2017
Termín podání přihlášek: do 16. 12. 2016
Způsob podání přihlášky: strukturovaný životopis zaslat elektronickou cestou na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11798960788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B