Vedoucí oddělení inspekce silniční sítě

Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace (MPSV)

Československé armády 4805, 466 05 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků (33411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace, IČ 70946078
Pracoviště:Krajská správa silnic Libereckého kraje - pracoviště Jablonec n.N., Československé armády 4805/24, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-10-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VEDOUCÍ ODDĚLENÍ INSPEKCE SILNIČNÍ SÍTĚ
Místo výkonu práce: Krajská správa silnic Libereckého kraje, pracoviště Jablonec nad Nisou
Platové zařazení:
- 11. platová třída dle nařízení vlády č.564/2006 Sb. s možností dalšího růstu
- rozpětí základního platu od 18.000,- Kč do 25.000,- Kč
- platový stupeň dle započitatelné praxe a dosaženého vzdělání
- osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity
Kvalifikační předpoklady: VOV nebo VŠ vzdělání stavebního směru, obor dopravní stavby
Charakteristika vykonávané činnosti:
- zodpovídá za činnost oddělení a kontrolu podřízených zaměstnanců
- provádí kontrolu silniční sítě a jejích součástí
- zodpovídá za zadávání prací, kontrolu jejich provedení a kontrolu podkladů pro fakturaci
- spolupracuje s orgány DI PČR a orgány státní správy a samosprávy
- zodpovídá za kontrolu čerpání finančních prostředků z rozpočtu organizace
Jiné požadavky:
- praxe v oboru správy a údržby silnic nebo v silničním stavitelství alespoň 3 roky
- znalost zákona č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- flexibilita, schopnost týmového vedení
- dobrá znalost práce na PC (MS Office, prostředí Windows)
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou
Předpokládaný termín nástupu: říjen 2017
Způsob podání přihlášky:
- písemně na adresu Krajská správa silnic Libereckého kraje, p. o., personální oddělení
Československé armády 4805/24, 466 05 Jablonec nad Nisou
- elektronicky na e-mail: [email protected]
Součástí přihlášky bude strukturovaný životopis uchazeče a do předmětu zprávy uveďte název pozice.

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 12524730793

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B