Lékař/ka

Krajská zdravotní, a.s. (MPSV)

Sociální péče 3316, 400 11 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
27700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní lékaři specialisté (22129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajská zdravotní, a.s., IČ 25488627, http://www.kzcr.eu
Pracoviště:Sociální péče 3316/12a, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 27700 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Sociální péče č.p. 3316/12a
Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Požadujeme: odborná způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb., trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: platové podmínky od 27 700,- Kč., dovolenou navíc, podnikové stravování.
V případě zájmu zasílejte životopis na uvedený e-mail.

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12141390770

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně