Pomocný pracovník ve stravovacím provozu

Krajská zdravotní, a.s. (MPSV)

Sociální péče 3316, 400 11 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocníci v kuchyni (94120)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajská zdravotní, a.s., IČ 25488627, http://www.kzcr.eu
Pracoviště:Sociální péče 3316/12a, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 11000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Sociální péče 3316/12a, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Požadujeme: základní vzdělání, praxe ve veřejném stravování výhodou, spolehlivost.
Nabízíme:platové podmínky 11 000,- Kč., dovolenou navíc, podnikové stravování.
Zájemci si mohou telefonicky sjednat osobní schůzku.

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12678680754

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání