Administrativní a spisový pracovník/ce

Krajské ředitelství policie Libereckého kraje (MPSV)

Místo práce
U Opatrovny 361, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
12070 - 16707 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, IČ 72050501
Pracoviště:Krajské ředitelství policie Libereckého kraje-002, U Opatrovny 361/2, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 12070 do 16707 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní činnosti: Komplexní zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty zahrnující utajované informace nebo údaje chráněné podle příslušných právních předpisů nebo koordinace více spisoven
Vzdělání: SŠ
Praxe: výhodou
Dovednosti a schopnosti:
- administrativní dovednosti
- příjemné vystupování a práce v kolektivu
- vysoké pracovní nasazení a schopnost samostatného rozhodování
- spolehlivost a loajalita k PČR
- řidičský průkaz sk. B
Platová třída: 7.PT (12.070 ,-Kč až 16.707,- Kč)-dle doložené praxe
Zvláštní příplatek: 1.000,- Kč
Nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte do:14.9.2014 na e-mail: [email protected],
Ing. Milan Zadražil, vedoucí odboru
tel.: 974 462 403

Poslední změna:2014-08-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 7832020755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B