Referenti Policie ČR

Krajské ředitelství policie Libereckého kraje (MPSV)

5. května 4258, 466 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-20
Mzdové podmínky (brutto)
18560 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, IČ 72050501
Pracoviště:Krajské ředitelství policie Libereckého kraje - obvodní odd., 5. května 4258/60, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-20
Mzdové rozpětí:od 18560 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
Vzdělání: min. střední s maturitní zkouškou
Praxe: ne
Dovednosti a schopnosti:
- bezúhonnost
- způsobilost k právním úkonům
- plavec
- fyzická zdatnost
- osobnostní způsobilost
- dobrý zdravotní stav
ŘP: B podmínkou

Popis pracovní činnosti: vyplývající z policejní činnosti

Platové podmínky:
Tarifní třída: 2.TT ( 15560 ,-Kč)
+ zvláštní příplatek: 3.000,-Kč
Po absolvování jednoročního kurzu plat cca 23.000,- Kč
Datum nástupu: po úspěšném absolvování přijímacího řízení
Nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte
na e-mail: [email protected]
personalistka Iva Beranová, telefon: 974 461 405, 607 008 307

Součásti přijímacího řízení: zdravotní vyšetření, psychologické testy, fyzické testy

Poslední změna:2017-04-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 8797580774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou