Vedoucí ekonomického oddělení liberec

Krajské ředitelství policie Libereckého kraje (MPSV)

Místo práce
Pastýřská 375, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (12112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, IČ 72050501
Pracoviště:Krajské ředitelství policie Libereckého kraje-003, Pastýřská 375/3, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní činnosti:
- řízení kolektivu referentů, údržbářů a úklidu
- zajišťování údržby, oprav a ostatních prací v okrese Liberec
- administrativní činnost, evidence výdajů, vedení docházky
Požadované vzdělání: VOŠ / VŠ v bakalářském studijním programu
Požadované dovednosti a schopnosti:
- řidičský průkaz sk. B
- práce na PC
- flexibilita
- spolehlivost
- bezúhonnost
Výhodou: praxe ve vedení kolektivu a v oblasti údržby strojů a budov
Platové podmínky:
- platová třída: 10. PT (17.100 - 25.740,- Kč dle doložené započitatelné praxe)
- zvláštní příplatek: 1 300,- Kč
- příplatek za vedení: 4 000,- Kč
Motivační dopis včetně strukturovaného životopisu zasílejte do 14. 5. 2017 na e-mail: [email protected]
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Ott, tel. 974 461 239, 724 802 369
Součástí přijímacího řízení je pohovor a psychologické posouzení psychologem zaměstnavatele.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12576630740

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B