Bezpečnostní referenti

Krajské ředitelství policie Zlínského kraje (MPSV)

Místo práce
J. A. Bati 5637, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
17700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté (2)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajské ředitelství policie Zlínského kraje, IČ 72052767
Pracoviště:J. A. Bati 5637, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 17700 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: znalst legislativy a příslušných předpisů týkajících se BOZP, PO, odborná způsobilost pro oblast BOZP dle zák. 309/2006 Sb. platné osvědčení výhodou, technik požární ochrany dle zák. 133/1985 Sb. - platné osvědčení výhodou, uživatelská znalost MS Office, ŘP sk. "B", samostatnost a zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti
Náplň práce: provádění reventivních kontrol BOZP, PO na racovištích a v objektech KŘP Zlínského kraje, provádění analýz, hodnocení a identifikace rizik, sledování dodržování právních předpisů, tvorba, vedení a aktualizace dokumentace v oblasti BOZP a PO, školení zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců v oblasti BOZP a PO, kategorizace prací, jednání s kontrolními a inspekčními orgány, podílení se na šetření a hodnocení právních úrazů v souladu s platnou legislativou, poradenství a metodická činnost v oblasti BOZP a PO při provozních, technologických nebo stavebních změnách.

Poslední změna:2016-12-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 11900870734

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně