Uklízeč/ka

Krajský soud v Ostravě (MPSV)

Místo práce
Studentská 1187, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-20
Mzdové podmínky (brutto)
8950 - 13470 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (9112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajský soud v Ostravě, IČ 00215732
Pracoviště:Krajský soud v Ostravě - pobočka Olomouc, Studentská 1187/7, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-20
Mzdové rozpětí:od 8950 do 13470 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Ředitelka správy Krajského soudu v Ostravě vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici uklízeč/ka (pro pobočku v Olomouci).

Požadavky na uchazeče:
- státní občanství ČR,
- dobrý zdravotní stav,
- trestní a morální bezúhonnost, čistý trestní rejstřík
- samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup k pracovním povinnostem
- komunikační a organizační schopnosti.

Platové zařazení: 2. platová třída dle nař. vl. 564/2006 Sb., v platném znění (8.950 - 13.470 Kč).
Termín nástupu: ihned. Prac. poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobou prac. neschopnost), odpolední směna.

Termín podání přihlášky: do 20.1.2017.
Způsob podání přihlášky:
- poštou na adresu Krajský soud v Ostravě - pobočka Olomouc, Studentská 7, 771 11 Olomouc - k rukám vedoucí správy pobočky Ing. Marcely Londinové
- elektronicky na e-mailovou adresu [email protected]

Požadované doklady:
- vyplněný formulář přihlášky
- profesní životopis uchazeče
- kopie dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání

Další informace podá:
- Ing. Marcela Londinová, vedoucí správy pobočky KS Ostrava v Olomouci
- tel. 587 402 825, e-mail: [email protected]

Ředitelka správy krajského soudu si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Tato nabídka nezakládá povinnost uzavření pracovněprávního vztahu.

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11975820791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou