Správce pro kybernetickou bezpečnost

Krajský soud v Ostravě (MPSV)

Místo práce
Havlíčkovo nábřeží 1835, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18590 - 27950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (25220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krajský soud v Ostravě, IČ 00215732
Pracoviště:ČR - Krajský soud v Ostravě, Havlíčkovo nábřeží 1835/34, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18590 do 27950 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Krajský soud Ostrava, Havlíčkovo nábř. 34, 728 81 Ostrava

Požadavky: vysokoškolské vzdělání technického směru (nejlépe elektro); znalost zákonů č.365/2000 Sb., č. 181/2014 Sb., certifikace auditora ZoKB, ISO/ICE 27 001 vítána,, znalost serverových OS Windows, Active direktory, domény a politik na úrovni administrátora, pokročilá znalost OS Windows 7 a 10, znalost zálohování dat a antivirových programů, základní znalosti správy aplikačních databází (Oracle, Lotus Notes), komplexní znalosti IT technologií a problematiky certifikátů a šifrování, komunikační schopnosti; řidičský průkaz skupiny B; občanská bezúhonnost.

Pracovní náplň: auditorská činnost dle zákona 181/2014 Sb. v rámci Krajského soudu v Ostravě a u podřízených složek.

Bližší informace na www.justice.cz (dále Soudy-Ostrava-Základní informace).

Nástup ihned.Pracovní poměr na dobu určitou jeden rok s možností změny na dobu neurčitou.

Mzda dle započitatelné praxe.

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12027880788

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně