Vedoucí výroby, konstruktér truhlářské výroby

Král Interier CZ, s.r.o.

Místo práce
Lipová 159, 25068 Husinec - Řež, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.08.2015, nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc, Nástupní mzda se bude navyšovat na základě prac. výsledků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se návrhy a hlavně výrobou atypických interierů hledá schopného vedoucího výroby.

Pokud:
Jste vyzrálá zodpovědná a samostatná osobnost se silnou motivací, čekající na různorodou činnost od počátku zakázky do jejího předání
Jste ctižádostivá osobnost schopna být vedoucí týmu, která neustále komunikuje se svými podřízenými
Organizačně schopná/ý řešit problémy výroba versus architekt a investor
Zkušený v přípravě konstrukčních výkresů, ať už rukou, nebo na PC – v programu Turbocad Professional – toto bude v podstatě nejdůležitější náplní Vaší pozice
Máte osobní zájem na fungování firmy
Jste ochoten věnovat práci více času, než je předepsaná pracovní doba, v závislosti na průběhu zakázek,

- Nabízíme Vám možnost pracovat v zavedené rodinné společnosti, sídlící nedaleko Prahy, která disponuje sedmi stálými zaměstnanci. Vyrábíme nábytek na zakázku, počínaje malými zakázkami, a konče zakázkami velkého objemu /hotely, restaurace, kanceláře./

Máte-li zájem využít svůj profesní potenciál a zároveň se nadále profesně rozvíjet, rádi Vás přivítáme na osobním pohovoru.

Pracovní náplň – v podstatě řečeno v úvodu, konkrétně ještě:
Úzká spolupráce a konzultace s jednatelem firmy
Zhotovování výrobní dokumentace, počínaje zaměřením objektu
Spolupráce s přípravářem výroby, popřípadě postupně i tato činnost
Dodržování předepsaných nákladů
Vedení zakázky ve spojení s architektem projektu a investorem
Spoluodpovědnost za počátek výroby a následně termín dodání hotové dodávky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Telefon, firemní auto, flexibilní pracovní doba.

Nabídka
Práci v rozvíjející se truhlářské společnosti, možnost skutečné seberealizace
Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovním výsledkům
Solidní přístup a důvěra od vedení firmy i zaměstnanců, daný tradicí rodinné firmy
Další odborné a jazykové vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil ideálního kandidáta
Odborné znalosti na úrovni VŠ/VOŠ nábytkářské, ideálně truhlářská praxe ve výrobě nábytku před studiem
Úspěšná praxe na požadované pozici v truhlářské výrobě a přehled o všech výše uvedených činnostech napříč firmou
Loajalita s firmou a jejími představiteli
AJ nebo NJ, schopnost samostatně komunikovat
Praktické zkušenosti s kreslením technické dokumentace – priorita
Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rodinná firma, zaměřená na návrhy, výrobu a montáž atypického interiérového vybavení. Specializujeme se na kvalitní řemeslnnou výrobu nábytku převážně z dýhy a masivu, disponujeme vlastní plně zařízenou výrobní halou a osmi zaměstnanci.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2122465  Datum zveřejnění: 29.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 Kč/měsíc, Nástupní mzda se bude navyšovat na základě prac. výsledků