Mistr strojírenské výroby - obrobny

KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Křižíkova 188, 612 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (31223)

Pracoviště a kontakty

Firma:KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o., IČ 63495554
Pracoviště:Křižíkova 188/68a, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Máte zkušenosti s vedením pracovníků?
Rozumíte technologii obrábění?
Máte přirozenou autoritu, aktivní přístup k práci a samostatnost?
Hledáme právě Vás!
Požadujeme: SŠ vzdělání strojírenského směru
* praxi na obdobné pozici min. 3 roky podmínkou
* zkušenosti s vedením kolektivu pracovníků
* orientaci v technické dokumentaci
* organizační schopnosti
* samostatnost, rozhodnost, technické myšlení.
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci
* týden dovolené navíc
* příspěvek na závodní stravování a další benefity.
V případě, že Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis s motivačním dopisem.
Uchazeči, kteří neobdrží naši odpověď do 2 týdnů od zaslání životopisu, nebyli vybráni.

Poslední změna:2016-10-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11549620736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou