Projektant/ka osvětlení; vhodné pro absolventy

Kratochvíl, spol. s r.o.

Místo práce
Bienerova 1532; 27401 Slaný, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Kratochvíl-elektro hledá projektanta pro projekční činnost v osvětlení. Návrhy a plánování osvětlení-zpracování projektů. Znalost projekční činnosti přímo osvětlení není podmínkou - je výhodou.

Studijní obor: "inteligentní budovy" výhodou.

Poždaujeme:
-odpovědný přístup k práci
-schopnost samostatně uvažovat
-znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
-velmi dobré finanční ohodnocení
-plochá firemní struktura
-zázemí stabilní firmy s tradicí v oboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kratochvíl, spol. s r.o. je obchodní společnost, zabývající se především dovozem, vývozem a distribucí světelných zdrojů a svítidel.

Kratochvíl, spol. s r.o. zajišťuje komplexní služby v oblasti profesionálního osvětlování, které vedle samotné dodávky zahrnují světelně-technické návrhy a výpočty, poradenství a následný servis.
ID: 1869422  Datum zveřejnění: 16.9.2014