Obchodní konzultant (oblast vzdělávání)

KRC People, s. r. o.

Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za klienty v rámci svěřeného regionu
Spolupráce s majiteli společností, vedoucími pracovníky a personalisty
Navazování dlouhodobých vztahů s novými i stávajícími zákazníky
Analýza potřeb klientů v oblasti vzdělávání a navržení optimálního řešení
Prodej našich produktů a řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí firmy, která je na trhu čtrnáct let
Práci, kde budete mít možnost se rozvíjet a realizovat své nápady
Podporu v podobě interního vzdělávání a zkušených kolegů
Firmu, která se ráda baví, rozvíjí a směje se
Flexibilní práci, práce HomeOffice, možnost si organizovat čas
Odměnu, závislou na vlastních výsledcích s fixní částí mzdy

Informace o náboru

Aktuálně bychom chtěli posílit náš tým obchodníků pro regiony Olomoucký, Jihomoravský a Moravskoslezský kraj a Praha.

Koho bychom rádi do naší společnosti přivítali?

Obchodníka, který se komunikací se zákazníky baví už ve fázi, kdy si domlouvá schůzky. Je nadšený, když může najít a navrhnout optimální řešení. Nebojí se navazovat nové kontakty, aktivně se zajímat o novinky na trhu. Má chuť se vzdělávat, učit se. Je zaměřen na kvalitu a výsledek své práce. Obchodník by měl na starosti jak prodej personálně poradenských služeb, tak komunikaci se zákazníky s nabídkou vzdělávacích programů sesterské společnosti KRC Team s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Jsme vzdělávací a personální společnost se čtrnáctiletou tradicí na českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nadšení pro obchod – obchodování pro vás bude zábava a radost
Praxi na pozici obchodníka minimálně jeden rok
Schopnost navazovat kontakty a domlouvat si schůzky
Přemýšlet v souvislostech, schopnost nabídnout optimální řešení
Samostatnost, zodpovědnost, pracovitost
Samozřejmě i výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
Aktivní řidičský průkaz a možnost využívat vlastní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská společnost s téměř desetiletou zkušeností v oblasti vzdělávání firem a personálního poradenství. Svým klientům nabízíme komplexní servis v oblasti HR.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1620456  Datum zveřejnění: 2.5.2014