Obchodní zástupce pro Německo

KRC People, s. r. o.

Místo práce
Česká republika, Německo, Rakousko, Švýcarsko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Udržování vztahů se stávajícími klienty
• Akvizice nových zákazníků
• Spolupráce na plnění společných firemních cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou a smysluplnou práci
• Motivující finanční ohodnocení
• Firemní vzdělávání
• Automobil i k osobním účelům
• Home office a flexibilní pracovní dobu

Místo výkonu práce: Německo + další německy hovořící regiony
Termín nástupu: ihned/dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta působícího v oblasti realizace zabezpečení ochrannými systémy v dopravě a průmyslu hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro Německo. Vaším úkolem bude rozvíjet aktivity společnosti v regionu a postupné rozšiřování do dalších německy mluvících zemí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalost německého jazyka na úrovni C1/C2 podmínkou
• Technické myšlení
• Zkušenost z obchodu, výroby nebo jiného technického oboru
• Flexibilitu a ochotu pohybovat se v rámci svěřených regionů
• Minimálně SŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro..) výhodou
• Komunikativní znalost AJ výhodou
• Orientaci na zákazníka
• Ochotu osobnostně a kariérně růst
• Samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly
• Bydliště v ČR, Německu či Rakousku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská společnost s téměř desetiletou zkušeností v oblasti vzdělávání firem a personálního poradenství. Svým klientům nabízíme komplexní servis v oblasti HR.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1663666  Datum zveřejnění: 20.3.2014