Skladník surovin

KRC People, s. r. o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příjem a příprava materiálu dle platných pravidel (označování surovin interními kódy, dodržování FIFO)
• Kontrola vykládky a dokumentů
• Evidence příjemek a výdejek ze skladů
• Kontrola skladových zásob včetně trvanlivosti jednotlivých surovin
• Účast na pravidelných inventurách
• Zodpovědnost za správné zadávání dat do interního systému skladového hospodářství
• Příprava surovin do výroby dle výrobního plánu
• Převažuje manuální práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Moderní prostředí a zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Stravenky
• Dovolená navíc
• Slevy na firemní výrobky

Místo výkonu: Nýřany
Nástup možný ihned.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost z oblasti potravinářského průmyslu, hledáme vhodného kandidáta s prokazatelnou praxí na pozici skladníka surovin, jehož hlavní zodpovědností bude včasné a důsledné plnění požadavků v oblasti zásobování a skladování ingrediencí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok
• Výuční list
• Platný průkaz na VZV
• Znalost skladového hospodářství
• Organizační dovednosti, pečlivost, časová flexibilita, smysl pro zodpovědnost
• Řidičský průkaz sk. B
• Zdravotní průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská společnost s téměř desetiletou zkušeností v oblasti vzdělávání firem a personálního poradenství. Svým klientům nabízíme komplexní servis v oblasti HR.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1665089  Datum zveřejnění: 14.4.2014