Vedoucí obchodního týmu

KRC People, s. r. o.

Místo práce
Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vedení obchodního týmu na území České republiky a v zahraničí
• motivování a hodnocení obchodních zástupců
• kontrola dodržování obchodního plánu
• analýza obchodních příležitostí
• další činnosti odpovídající pozici obchodního ředitele

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost seberealizace
• využití cizích jazyků
• odpovídající finanční ohodnocení
• zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce: Pardubice + služební cesty do zahraničí
Termín nástupu: ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta působícího v oblasti realizace zabezpečení ochrannými systémy v dopravě a průmyslu hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucího obchodního týmu, který by měl na starosti obchodníky na území České republiky a v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Italský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenost se zahraničním obchodem
• zkušenost s vedením obchodního týmu
• znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni podmínkou
• smysl pro detail a pečlivost
• technické myšlení a schopnost učit se
• znalost dalšího jazyka výhodou (NJ, IT, RJ a další)
• VŠ vzdělání
• ŘP sk. B (aktivní řidič)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská společnost s téměř desetiletou zkušeností v oblasti vzdělávání firem a personálního poradenství. Svým klientům nabízíme komplexní servis v oblasti HR.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1703418  Datum zveřejnění: 30.3.2014