Vedoucí obchodních zástupců

KRC People, s. r. o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost a budování obchodních zástupců a s tím spojená jejich motivace a řízení
- mentoring a koučink obchodních zástupců
- dohled nad jejich aktivitami a reportingy
- zvyšování jejich úspěšnosti a efektivity
- řešení náročných obchodních případů
Vlastní obchodní aktivity, péče o zákazníky
Výběr a adaptace nových kolegů a podřízených
Administrativa a reporting nadřízenému obchodnímu řediteli

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí české prosperující firmy se zkušeností na trhu od roku 1996
Nadstandardní ocenění dle vlastního výkonu i řízené skupiny
Podporu ze strany firmy (asistentka, firemní databáze, kancelář …)
Firemní automobil a po zapracování
Podporu vzdělávání, školení a trvalý rozvoj osobního růstu
Spolupráci na ŽL
Časovou nezávislost

Informace o náboru

Pro našeho klienta hledáme obchodníka, který obchodně myslí a obchodem žije. Má vysokou míru motivace k dosažení výsledkům, trvalý zájem o osobní růst a tah na branku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Naším klientem je česká společnost, která se aktivně věnuje obchodu od roku 1996 a v současnosti expanduje v rámci celé Střední Evropy. Její úspěšná orientace je zaměřená na internetové tržiště s poptávkami a nabídkami zaměřených na segment B2B

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praktická zkušenost na pozici obchodníka s prokazatelnými výsledky
Praxi s řízením podřízených na pozici vedoucího obchodní skupiny (telekomunikace, finance aj. služby)
Znalost prodeje s orientací na firemní zákazníky vítána
Schopnost motivovat a řídit podřízené, pozitivní přístup a energie
Vysoká míra sebemotivace, soutěživost, ochota dosáhnout osobního úspěchu
Flexibilita, vytrvalost, sebedůvěra, výborné vyjednávací a prezentační dovednosti
Bydliště s dobrou dostupností do Prahy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská společnost s téměř desetiletou zkušeností v oblasti vzdělávání firem a personálního poradenství. Svým klientům nabízíme komplexní servis v oblasti HR.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1708442  Datum zveřejnění: 4.4.2014