Kontrolor kvality - potravinářství

KRC People, s. r. o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontrola kvality hotových výrobků a surovin
• Testování trvanlivosti výrobků podle plánu
• Kontrola práce jednotlivých pracovníku v rámci výrobního procesu
• Spolupráce s ostatními odděleními, zpracování podkladů pro výrobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Moderní prostředí a zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Směnný provoz
• Stravenky
• Dovolená navíc
• Slevy na firemní výrobky

Místo výkonu práce: Nýřany u Plzně

Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti potravinářského průmyslu, hledáme vhodného kandidáta s předchozí praxí na hlavní pracovní poměr na pozici kontrolora kvality.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

potravinářství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ, ideálně v oboru potravinářství
• Alespoň jeden rok praxe na obdobné pozici
• Pečlivá, zodpovědná a samostatná osobnost
• Uživatelská znalost PC
• Minimálně základní úroveň anglického jazyka
• Zdravotní průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská společnost s téměř desetiletou zkušeností v oblasti vzdělávání firem a personálního poradenství. Svým klientům nabízíme komplexní servis v oblasti HR.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1714986  Datum zveřejnění: 15.5.2014