Obchodní Manažer

KRC People, s. r. o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• každodenní péče o klienty společnosti
• akvizice nových klientů z celé České republiky
• plánování vlastních týdenních obchodních cílů
• tvorba týdenních reportů pro vedení společnosti
• v rámci obchodních případů vytváření obchodních nabídek, smluv a kalkulací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• při odpovídajících obchodních výkonech a znalosti cizích jazyků možnost orientace na zahraniční klientelu
• motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
• pracovní nástroje: služební automobil, telefon, notebook (tablet)
• profesní vzdělávání

Místo výkonu práce: celá Česká republika + Home Office
Termín nástupu: ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta zabývajícího se prodejem speciálních žáruvzdorných materiálů hledáme vhodného kandidáta s prokazatelnými obchodními zkušenostmi na pozici Obchodního Manažera pro Českou republiku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• prokazatelnou zkušenost s prodejem technicky zaměřených produktů
• doba akvizičních obchodních zkušeností by měla přesáhnout dobu 4 let
• zkušenost se sortimentem žáruvzdorných materiálů výhodou
• znalost anglického / německého jazyka je výhodou pro budoucí zahraniční akvizice
• ŘP sk. B – aktivní řidič a zkušenost s efektivní organizací času na obchodních cestách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská společnost s téměř desetiletou zkušeností v oblasti vzdělávání firem a personálního poradenství. Svým klientům nabízíme komplexní servis v oblasti HR.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1717085  Datum zveřejnění: 19.5.2014