Obchodní referent/ka s AJ a NJ

KRC People, s. r. o.

Místo práce
Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme obchodníka „pečovatele“, který bude mít na starosti zákazníky v německy mluvících zemích
Budete pečovat o stálou klientelu zabývající se výrobou zdravotnických komponent
Péče o zákazníky bude probíhat po telefonu a 1x za měsíc plánovaná cesta v rámci udržení osobních vztahů do Německa
Vyjednávání podmínek, řešení případných reklamací, starost o ostatní potřeby zákazníků
Informace o nových produktech, školení
Účast na lokálních i mezinárodních výstavách a konferencích
Reporting nadřízenému do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v menším pohodovém týmu, který práce baví
Zázemí zahraniční společnosti s dostatečnou podporou
1x měsíčně pracovní cesty do Německa, 1x ročně do USA
Kariérní růst v rámci společnosti
Možnost rozvíjet své jazykové znalosti

Informace o náboru

Do svého týmu bychom rádi našli novou kolegyni nebo kolegu s výbornou znalostí německého jazyka a díky mezinárodnímu složení týmu i schopnost se domluvit anglicky. Jsme nadšený tým, kterého práce baví, který má rád zábavu. To očekáváme i od nové posily, kterou bychom v našem kolektivu rádi uvítali co nejdříve.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Americká společnost s menší pobočkou v Plzni (šest lidí)
Naší oblastí je zdravotnictví, konkrétně zaměření na protetiku
Menší, ale dynamický tým, který práce baví
Pobočka pro Střední Evropu s možností dalšího rozvoje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výbornou znalost německého jazyka
S ohledem na mezinárodní zázemí anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
Díky mezinárodnímu působení společnosti je znalost dalších jazyků výhodou
Nového kolegu vše naučíme, takže rádi uvítáme i šikovného absolventa
Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
Ochotu telefonovat, vyjednávat se zákazníky a cestovat
Systematičnost, samostatnost, flexibilitu, nadšení pro práci
Řidičský průkaz na osobní vůz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská společnost s téměř desetiletou zkušeností v oblasti vzdělávání firem a personálního poradenství. Svým klientům nabízíme komplexní servis v oblasti HR.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1717110  Datum zveřejnění: 17.4.2014