Obsluha v cukrárně na pecce

KREDUM CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
11, 507 82 Pecka, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-03
Mzdové podmínky (brutto)
14500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:KREDUM CZ s.r.o., IČ 28817036
Pracoviště:Pecka 11, 507 82 Pecka

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-03
Mzdové rozpětí:od 14500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBSLUHA V CUKRÁRNĚ NA PECCE
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: [email protected]

Náplní práce bude obsluha v cukrárně se zaměřením na zdravé potraviny regionálního původu. Příprava nápojů, zmrzliny a občerstvení, úklid provozovny, obsluha hostů.
Požadujeme:
. vstřícnost k zákazníkovi – stálý úsměv na líci
. časová flexibilita - sezónní provoz s hlavním náporem v létě, práce i o víkendech a odpoledních hodinách – směnný provoz.
. ochota se učit novému s vizí poctivého přístupu, zdravých potravin a prozákaznického přístupu
. potravinářský průkaz
Nabízíme:
- možnost zkráceného úvazku
. nástup možný dle dohody na dobu určitou
. přátelský kolektiv v rodinné firmě
. nekuřácká provozovna
. kreativní a netradiční práci s alternativním přístupem k cukrařině
. směnnost dle dohody

Poslední změna:2017-05-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 12452690736

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání