Asistent - ka ředitele společnosti

KRKONOŠSKÉ OBÁLKY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Úpská 481, 542 24 Svoboda nad Úpou, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:KRKONOŠSKÉ OBÁLKY s.r.o., IČ 27537765
Pracoviště:Úpská 481, 542 24 Svoboda nad Úpou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ASISTENT - KA ŘEDITELE SPOLEČNOSTI
Požadavky (střední škola s maturitou):
Obecné dovednosti: počítačová způsobilost (zejména texty, tabulky, elektronická pošta, internet), řidičský průkaz sk. B, numerická způsobilost, ekonomické povědomí (ekonomické pojmy, účetní doklady, kalkulace a rozpočty), právní povědomí, jazyková způsobilost v češtině, komunikativní angličtina
Odborné znalosti: náležitosti úřední a obchodní korespondence, pravidla evidování korespondence, smluv a dalších dokumentů, administrativa zahraničních pracovních cest, obecná znalost norem ISO 9001
Odborné dovednosti: orientace v legislativě, uplatňování firemních procesů, překlady jednoduchých textů do cizích jazyků

Nabízíme: závodní stravování s příspěvkem, poukázky na zdravotní péči, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11603330703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou