Servisní technik

Krkonošské vápenky Kunčice , a.s. (MPSV)

Místo práce
150, 543 71 Kunčice nad Labem, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní technici elektronici (31149)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krkonošské vápenky Kunčice , a.s., IČ 48173029, http://www.kvk.cz
Pracoviště:Krkonošské vápenky Kunčice, a.s., Kunčice nad Labem 150, 543 71 Hostinné

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-02-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SERVISNÍ TECHNIK
Náplň práce:
- aktivní spolupráce na vývoji produktů
- servis strojních zařízení ke zpracování stavebních materiálů
- provádění školení obsluhy strojních zařízení na stavbách
- řízení vozidla do 3 500 kg v ČR a SK
- prezentace společnosti
- technická podpora prodeje
- komunikace se zákazníky (poradenská, zaškolovací a servisní činnost).

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené výučním listem, obor elektrikář
- platné osvědčení způsobilosti podle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb. §6
- zkušenost se stavebními materiály (malty, lepidla, omítky)
- manuální zručnost
- samostatnost a spolehlivost, organizační schopnosti
- komunikační dovednosti
- řidič sk. B

Nabízíme:
- působení v silném a stabilním holdingu
- zaměstnanecké výhody
- mzdové ohodnocení od 16 000 Kč

Nástup možný ihned

Nabídky s profesním životopisem zasílejte na osobní oddělení společnosti
Krkonošské vápenky Kunčice a.s.,
č.p. 150
543 71 Kunčice nad Labem
nebo na e-mail [email protected]

Poslední změna:2015-01-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 8373070750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou