Servisní technik

Krkonošské vápenky Kunčice , a.s. (MPSV)

Místo práce
150, 543 71 Kunčice nad Labem, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-17
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (31199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krkonošské vápenky Kunčice , a.s., IČ 48173029, http://www.kvk.cz
Pracoviště:Krkonošské vápenky Kunčice, a.s., Kunčice nad Labem 150, 543 71 Hostinné

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-17
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SERVISNÍ TECHNIK
Náplň práce:
-aktivní spolupráce na vývoji produktů
-servis strojních zařízení ke zpracování stavebních materiálů
-provádění školení obsluhy strojních zařízení na stavbách
-řízení vozidla do 3 500 kg v ČR a SK
-prezentace společnosti
-technická podpora prodeje
-komunikace se zákazníky (poradenská, zaškolovací a servisní činnost).
Požadujeme:
-minimálně SOÚ, zakončené výučním listem, obor elektrikář
-platné osvědčení způsobilosti podle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb. §6
-zkušenost se stavebními materiály (malty, lepidla, omítky)
-manuální zručnost
-samostatnost
-spolehlivost
-organizační schopnosti
-komunikační dovednosti
-řidič sk. B (C+E + profesní průkaz výhodou)
Nabízíme:
-působení v silném a stabilním holdingu
-zaměstnanecké benefity - týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění,
závodní stravování
-mzdové ohodnocení od 16 000 Kč
Nástup od srpna 2015 nebo dle dohody
Nabídky s profesním životopisem zasílejte na osobní oddělení společnosti
Krkonošské vápenky Kunčice a.s.,
č.p. 150
543 71 Kunčice nad Labem
nebo na e-mail [email protected]

Poslední změna:2015-08-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 9356560734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou