Pracovník it - správce sw aplikací

Krnovské opravny a strojírny s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Stará Ježnická 1556, 794 01 Krnov, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (25220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Krnovské opravny a strojírny s.r.o., IČ 46581146
Pracoviště:Stará Ježnická 1556/1, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Krnov, Stará Ježnická 1
Pracovník IT - správce SW aplikací
Krnovské opravny a strojírny s.r.o.

Krnovské opravny a strojírny s.r.o., stabilní společnost působící na českém a zahraničním trhu, vypisuje výběrové řízení na pozici Pracovník IT - správce SW aplikací

Hlavní výrobní program společnosti:

" Výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy osobních a nákladních železničních kolejových vozidel
" Výroba, rekonstrukce a modernizace tramvají
" Strojírenská výroba

Požadujeme:

Profil uchazeče:

" VŠ/SŠ vzdělání
" Znalost práce s PC, MS Office
" Občanská a trestní bezúhonnost
" Zodpovědnost, flexibilita
" Výhodou je znalost prostředí MS SQL

Od uchazeče se očekává:

" Administrátorská správa SW aplikací
" Správa elektronických dokumentů a databází
" Tvorba a úprava výstupních sestav
" Aktivní a samostatný přístup

Nabízíme:

" Plný pracovní úvazek
" Zajímavou a zodpovědnou práci v perspektivní společnosti
" Odpovídající finanční ohodnocení

Jiná sdělení:

Žádosti o zařazení do výběrového řízení s profesním životopisem zasílejte na e-mail: [email protected] do
24.3.2017.
Internetové stránky společnosti: www.kos.cz
Z : 8.3.2017

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 12295560727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou