Hlavní finanční účetní

KS-Europe s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Komenského 598, 332 03 Šťáhlavy, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
29000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní účetní (24111)

Pracoviště a kontakty

Firma:KS-Europe s.r.o., IČ 63990474
Pracoviště:KS-Europe s.r.o., Šťáhlavy, Komenského 598, 332 03 Šťáhlavy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 29000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní činnosti:

•vedení kompletního finančního účetnictví
•sestavení roční účetní závěrky
•spoluúčast při tvorbě ročních plánů společnosti
•sestavení ročního přiznání k DPPO ve spolupráci s daňovými poradci a ostatních přiznání
•účetní správa majetku, výpočet a kontrola odpisů
•spolupráce s auditory a daňovými poradci
•zajištění bankovního styku
•komunikace s finančním oddělením v mateřské společnosti

Požadujeme:

•SŠ, případně VŠ vzdělání ekonomického směru
•praxe v oboru min. 3 roky
•částečná znalost NJ slovem i písmem
•znalost práce na PC (zejména MS Office a účetní SW výhodou)
•samostatnost, pečlivost, spolehlivost
•komunikativnost
•analytické myšlení

Nabízíme:

•práci na hlavní pracovní poměr v perspektivní společnosti
•motivující ohodnocení odpovídající výkonu
•roční prémie
•jazykové a odborné vzdělávání
•věrnostní a jubilejní odměny
•po 6 měsících příspěvek na penzijní připojištění
•5 týdnů dovolené
•příspěvek na stravování
•nástup dle dohody

Poslední změna:2017-04-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12541240775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou