Soustružník pro práci na konvenčním soustruhu

KSK Precise Motion, a.s. (MPSV)

Místo práce
Blanenská 1277, 664 34 Kuřim, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-15
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů (72231)

Pracoviště a kontakty

Firma:KSK Precise Motion, a.s., IČ 24782947
Pracoviště:Blanenská 1277/37, 664 34 Kuřim

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-07-15
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Soustružník pro práci na konvenčním soustruhu

Požadujeme:
- znalosti na úrovni vyučení v oboru obrábění kovů
- znalost obsluhy konvenčního soustruhu
- manuální zručnost, samostatnost
- ochotu pracovat
- praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
- zajímavou odbornou práci na konvenčním stroji v příjemném pracovním prostředí
- výhledově možnost přejít na NC, CNC stroj
- zázemí stabilní české společnosti
- motivující ohodnocení
- zaškolení, možnost vzdělávání a odborného růstu
- zaměstnanecké benefity

Nástup možný ihned.
Mzdové ohodnocení: od 18 tis. v závislosti na znalostech, dovednostech a praxi

V případě zájmu zašlete, prosím, motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: [email protected]
Kontaktní osoba: pí Jana Křížová, 533 033 710, 731 530 674

Poslední změna:2016-07-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tišnov

číslo volného místa: 10341300757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou