Technik -pískování

Kt - KLIMATERM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Mělecká 2638, 440 01 Louny, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-10
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (31156)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kt - KLIMATERM s.r.o., IČ 25481894
Pracoviště:Kt - KLIMATERM s.r.o. Louny, Mělecká 2638, 440 01 Louny 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2017-02-10
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Mělecká 2638 Louny
Pro naši firmu hledáme Tryskače - pracovníka v oblasti pískování stavebních materiálů.
Náplň práce: povrchová úprava stavebních materiálů (pískování a tryskání různých materiálů dle specifikace zákazníka).
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B a E nutný, dobrý zdravotní stav. Zkušenosti v oboru či praxe pouze výhodou. Jedná se o práce v prašném prostředí.
Nabízíme stabilní zaměstnání v rodinné firmě s řadou zaměstnaneckých výhod.
Zájemci volejte na tel. 602 446 475 p. Klímu nebo tel. 602 146 019 p. Hruškovou.
Poskytnutí firemního telefonu, dovolená navíc, příspěvek na dopravu, naturální odměny

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 11822150772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity