Řidič sk. C pro velkoobchod potravin

Kubík a.s.

Pardubice - Popkovice, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o řízení nákladního vozidla do 12 t - rozvoz potravin a koloniálu v rámci Pardubického a Královehradeckého kraje.
Nutný je ŘP sk. C a praxe v řízení vozidla.
Rovněž potřebujete platný profesní průkaz a lékařské osvědčení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky
Možnost nákupů za velkoobchodní ceny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

C

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Akciová společnost Kubík provozuje ryze český obchodní řetězec na území východních Čech. Síť prodejen potravin zahrnuje provozovny o ploše 100 až 850 m2 a nabízí 7,5 tisíce položek.

Zaměřujeme se na kvalitu, rychlost obsluhy, prvotřídní servis poskytovaný zákazníkovi a snadnou orientaci v prodejnách. V maloobchodních prodejnách nabízíme kromě značkových výrobků také vynikající produkty prodávané pod privátní značkou Česká cena, samozřejmostí je široký výběr mléčných a chlazených výrobků, uzenin, ryb a drůbežího maso, čerstvého ovoce a zeleniny a také rozmanitý výběr pečiva. Veškerý u nás nabízený sortiment podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké nároky na kvalitu splňují, mohou své zboží do sítě prodejen společnosti Kubík dodávat.

Náš sortiment je pravidelně doplňován aktuální nabídkou cenově výhodných akčních potravinářských a nepotravinářských položek. Pokud máte zájem akční nabídku odebírat, stačí vyplnit dotazník po kliknutí na tento odkaz.

V našich prodejnách, charakteristických příjemným a čistým prostředím, se Vám ochotně věnuje profesionálně vyškolený personál. U nás je zákazník vždy vítán. Přijďte se i Vy přesvědčit, že zákazník je u nás vždy na prvním místě.
ID: 1866287  Datum zveřejnění: 12.9.2014