Manažer/ka kvality

KUBOUŠEK EU holding a.s. (MPSV)

Lidická tř. 1937, 370 07 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-04
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (33435)

Pracoviště a kontakty

Firma:KUBOUŠEK EU holding a.s., IČ 03664503
Pracoviště:Lidická tř. 1937, 370 07 České Budějovice 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-04
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického směru (vhodné i pro absolventy, dlouhodobý program osobního rozvoje), praxe v oboru QMS, znalost legislativy a norem souvisejících s QMS výhodou, znalost z oboru metrologie výhodou, komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou, ŘP sk. B, pokročilé znalosti práce s PC (především MS Office), analytické myšlení, orientace na zákazníka, zaměření na cíle a výsledky, flexibilitu, komunikativnost, odolnost vůči stresu.
Náplň práce: řízení systému kvality (QMS) - proces budování, udržování, optimalizace a rozvoje systému kvality dle norem ISO nebo odvětvových standardů, organizace a řízení interních auditů ve skupině, provádění analýz neschod v procesech, organizace a řízení aktivit PDCA a návrhů na zlepšení, zodpovědnost za soulad firemní dokumentace QMS s platnou legislativou a požadavky certifikačních orgánů, zodpovědnost za komunikaci s certifikačními orgány, metodické řízení v oboru QMS.
Nabízíme: pozice ve stabilní a silné společnosti, práce na hlavní pracovní poměr, dynamický zavedený tým profesionálů, možnost kariérního a profesního růstu, propracovaný systém dalšího vzdělávání, motivační finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění dopovědnost a další firemní benefity.

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12458710750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou