Elektrotechnik

Kühtreiber, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tyršova 293, 675 22 Stařeč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-20
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení (31136)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kühtreiber, s.r.o., IČ 25544390, http://www.kuhtreiber.cz
Pracoviště:Tyršova 293, 675 22 Stařeč

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-20
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontaktní osoba: Hynek Pátek, [email protected], tel. 725 065 783

Náplň práce:
- Návrh DPS (analogová i digitální zapojení).
- Vytváření technické dokumentace k DPS (výrobní data, osazovací výkresy, kusovníky).
- Oživování a testování prototypů.
- Technická podpora výroby.

Požadavky:
- Minimálně SŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku (i absolvent nebo student kombinovaného VŠ studia).
- Znalost základních měřících metod a postupů v elektrotechnice.
- Minimálně pasivní znalost AJ (čtení katalogových listů a dokumentace).
- Základní orientace v elektrotechnických součástkách.
- Pokročilá znalost návrhu DPS (analogové i digitální části) - výhodou Altium Designer, případně Eagle, OrCAD.
- Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, systematičnost.

Nabízíme:
- Plat dle zkušeností - 30 000,- Kč a výše
- Pružná pracovní doba
- Příspěvek na dopravu
- Smlouva na dobu neurčitou
- Bonusy
- Nástup dle dohody

Poslední změna:2017-01-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 12005490763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou