Pracovník/ce informačního centra

Kulturní dům Kopřivnice (MPSV)

Místo práce
Obránců míru 368, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kulturní dům Kopřivnice, IČ 66741122
Pracoviště:Obránců míru 368/1a, 742 21 Kopřivnice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z.: 11.1.2017.
Jedná se o: pracovní poměr na dobu určitou s výhledem prodloužení na dobu neurčitou nebo brigáda - je třeba uvést v životopise, o který druh má uchazeč zájem.

Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená pracovní doba (především dle provozní doby informačního centra)

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené
Popis práce a veškeré požadavky naleznete na www.kulturakoprivnice.cz

Součástí přihlášky musí být:
ŽIVOTOPIS *) se všemi nezbytnými údaji o uchazeči, jeho vzdělání a praxi
MOTIVAČNÍ DOPIS vyjadřující jasně důvod, proč bychom si měli vybrat daného uchazeče jako nejvhodnějšího kandidáta na tuto pozici

Způsob přihlášení:
E-mailem vedoucímu IC - RNDr. Lukáš Filip - [email protected] s předmětem "Výběrové řízení - pracovník/pracovnice IC" do úterý 31. ledna 2017.
Kulturní dům Kopřivnice nebude přihlášky ani životopisy vracet, ani kontaktovat uchazeče, kteří nebyli vybráni na pohovor. Pokud uchazeč do 3. února 2017 nedostane žádnou odezvu, znamená to, že nebyl vybrán. Uchazeči vybraní na pohovor budou kontaktováni emailem nebo telefonicky.

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11973520727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou