Manipulant výroby

KUNSTSTOFF-FRÖHLICH Czech Plast s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Stanislava Maliny 469, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:KUNSTSTOFF-FRÖHLICH Czech Plast s.r.o., IČ 28131657
Pracoviště:KUNSTSTOFF- FRÖHLICH Czech Plast s.r.o., Stanislava Maliny 469, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:zkušenosti z výroby, oprávnění k řízení VZV, znalost PC, zodpovědný přístup k práci
Nabízíme: perspektivu dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti; zázemí stabilní rodinné firmy; možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a seberealizace; odpovídající finanční ohodnocení; zajímavou práci v mladém kolektivu; širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - závodní stravování, pět dnů dovolené nad rámec zákoníku práce, příspěvek na dopravu a další
Kontakt: osobně v sídle firmy od 7.30 - 16.00 hod., telefonicky nebo emailem

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 11768280755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity