Uklízeč/ka

KUNSTSTOFF-FRÖHLICH Czech Plast s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Stanislava Maliny 469, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-22
Mzdové podmínky (brutto)
80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (9112)

Pracoviště a kontakty

Firma:KUNSTSTOFF-FRÖHLICH Czech Plast s.r.o., IČ 28131657
Pracoviště:KUNSTSTOFF- FRÖHLICH Czech Plast s.r.o., Stanislava Maliny 469, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-22
Mzdové rozpětí:od 80 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE (brigáda) - na dobu určitou od 22.5. 2017 do 2.6.2017
Pracovní doba: 1 směna zkrácený úvazek 3-4 hod./denně - pondělí-pátek (cca 7:30-11:30 hod.)
- úklid kanceláří, chodeb, soc. zařízení
- mzda 80,- Kč/hod.
Kontakt: Věra Svobodová - tel. 382 201 050

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 12703000788

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání