Php programátor/ka - senior

Kupi.cz retail, s.r.o. (MPSV)

Stojanova 508, 686 01 Uherské Hradiště, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kupi.cz retail, s.r.o., IČ 02869802
Pracoviště:Kupi.cz retail, s.r.o. - pracoviště, Stojanova 508, 686 01 Uherské Hradiště 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Výborná znalost PHP5 a MySQL, OOp způsob myšlení a práce nutný, znalost Nette nebo jiného frameworku výhodou, dobrá znalost HTML, CSS, Javascriptu a jQuery, práce s GITem výhodou, znalost HTML5, SS3 výhodou, práce s linuxem na úrovni administrátora výhodou, AJ alespoň na úrovni čtení techn.dokumentace, odpovědnost, pečlivost.
Možnost podílet se na projektu, který navštíví stovky tisíc návštěvníků denně, 23 dní dovolené. Zasílat životopisy na e-mail.

Poslední změna:2016-07-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště

číslo volného místa: 9725700733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou