Php programátor/ka - senior

Kupi.cz retail, s.r.o. (MPSV)

Stojanova 508, 686 01 Uherské Hradiště, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-26
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kupi.cz retail, s.r.o., IČ 02869802
Pracoviště:Kupi.cz retail, s.r.o. - pracoviště, Stojanova 508, 686 01 Uherské Hradiště 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-26
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Výborná znalost PHP5 a MySQL, OOp způsob myšlení a práce nutný, znalost Nette nebo jiného frameworku výhodou, dobrá znalost HTML, CSS, Javascriptu a jQuery, práce s GITem výhodou, znalost HTML5, SS3 výhodou, práce s Linuxem na úrovni administrátora výhodou, AJ alespoň na úrovni čtení tech. dokumentace, odpovědnost, pečlivost. Možnost podílet se na projektu, který navštíví stovky tisíc návštěvníků denně, 23 dní dovolené. Zasílat životopisy na e-mail.

Poslední změna:2016-10-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště

číslo volného místa: 9725700733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou