Programátor Android

Kvados a.s.

Místo práce
Pivovarská 4/10, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
15.06.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Programování aplikací pro Android řešení
- Práce na vývoji nových mobilních aplikací
- Řešení servisních požadavků a odstraňování chyb

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Česká firma se sídle v Ostravě
- Tým 140 zaměstnanců
- Působíme už 23 let
- Jsme aktivní ve 12 zemích
- Kolektiv, který se umí bavit
- Děláme na zajímavých projektech a se zajímavými technologiemi
- Učíme se jazyky, vzděláváme se
- Jsme otevření a nebojíme se říct svůj názor

Informace o náboru

Ve Vaší žádosti uveďte
Zasláním svého životopisu a dotazníku souhlasím s tím, aby KVADOS, a.s., zpracovával mnou poskytnuté osobní údaje pro účely přijetí do zaměstnání, personální činnosti, pro splnění povinností uložených zákonem a pro účely u zaměstnavatele obvyklé, a to po dobu dvou let od konání výběrového řízení. Uchazeč prohlašuje, že o zpracování osobních údajů a právech s tím spojených byl ve smyslu § 11 zákona č. 101/2000 Sb. a v souladu s ustanovením § 31 zákoníku práce řádně informován.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

SQL - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO MUSÍŠ UMĚT A MÍT
- Programovat aplikace v Android (JAVA)
- Vytvářet SQL dotazy
- Analytický mozek

CO MŮŽE BÝT TVOU VÝHODOU
- Zkušenosti s libovolným entitním frameworkem
- Zkušenosti se systémem správy zdrojových kódů a verzí (nejlépe TSF)
- Zkušenosti získané na školních či jiných projektech pro Android řešení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Microsoft GOLD certified partner, 5-ti násobný vítěz v soutěži Microsoft Awards a držitelé ceny za druhé místo v soutěži Inovační firma Moravskoslezského kraje 2014. Na trhu jsme již více než 23 let a v současné době zaměstnáváme okolo 150 zaměstnanců a stále hledáme nové kolegy pro rozšíření našeho týmu.
ID: 2102720  Datum zveřejnění: 14.7.2015