23 - šička oprav prádla (sr)

KVALITA náhradní plnění s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dvořákova 383, 1 2 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-13
Mzdové podmínky (brutto)
12500 - 14223 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (91210)

Pracoviště a kontakty

Firma:KVALITA náhradní plnění s.r.o., IČ 26108313, http://www.kvalita.com
Pracoviště:Dvořákova 383/17, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-13
Mzdové rozpětí:od 12500 do 14223 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici šička oprav prádla, do našeho moderního provozu prádelny. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována – pokud umíte šít, budeme rádi, když u nás budete pracovat.

Nabízíme dlouhodobou stabilní práci u společnosti, která je na trhu více jak 25 let. Mzda po zapracování činí 13 000 – 14 223 Kč, nástupní mzda je 12 500 Kč.
Jedná se o práci ve třísměnném provozu, možno i domluvy.
Byly by jste zodpovědní za provádění oprav a úprav tvarového prádla, opravy froté a ložního prádla našich klientů.

Požadujeme pečlivost, smysl pro detail, spolehlivost a čistý výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme příjemné prostředí, moderní technologie, benefity(pracovní oděv, příspěvek na stravu).

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na naší bezplatné personální lince 800 100 126 nebo nám napište na [email protected].

Poslední změna:2017-02-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12106780782

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání